Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. C. Dunnewijk

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-02-2003 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-02-2002 tot 31-01-2003.
Rechter-plaatsvervanger
Van 28-08-2000 tot 16-01-2002.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 19-06-2007.
Bestuurslid
Gestart op 19-06-2007.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.