Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. H.M. Wattendorff

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-01-2018.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-06-2016 tot 31-12-2017.
Raadsheer
Van 01-11-2013 tot 31-05-2016.
Raadsheer
Van 01-01-2013 tot 31-10-2013.
Raadsheer
Van 01-05-2008 tot 31-12-2012.
Gerechtsauditeur
Van 01-11-2007 tot 30-04-2008.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 30-11-2005 tot 30-04-2008.
Gerechtsauditeur
Van 15-07-2002 tot 31-10-2007.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-12-2005 tot 19-06-2006.

Nevenbetrekkingen

Lid-jurist tuchtcollege gezondheidszorg
Gestart op 13-07-2020.
Lid-jurist Regionaal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg te Den Haag
Gestart op 01-01-2015.
Commissielid
Gestart op 01-11-2013.
Docent PAO
Gestart op 25-03-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:991

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:985

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:981

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:984

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:988

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:986

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:987

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:980

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:989

Lezen
ECLI:NL:HR:2022:958

Lezen