Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: M.C.R.
Achternaam: Derkx
Titels: mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 15-08-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 24-08-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 15-08-2009

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-02-1996

    Datum eind : 30-12-2001

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 26-06-1985

    Datum eind : 31-03-1996

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 25-03-1994

    Datum eind : 31-01-1996

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 15-08-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 24-08-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 15-08-2009

  4. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-02-1996

    Datum eind : 30-12-2001

  5. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Hoge Raad

    Datum ingang : 26-06-1985

    Datum eind : 31-03-1996

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 25-03-1994

    Datum eind : 31-01-1996