Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: J.M.C.
Achternaam: Louwinger-Rijk
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter

  2. Datum ingang : 16-04-2014

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Bestuurslid

    Instantie : Stichting Exodus

    Plaats : Rotterdam

    Datum ingang : 09-11-2007

    Datum eind : 01-09-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2012

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 25-10-2004

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-05-2012

  3. Datum ingang : 01-10-2003

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 24-10-2004

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2016

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2017

    Soort bedrijf/instantie : Adviescommissie

    Instantie : Adviescommissie voor Vreemdelingenzaken

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2021

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2016

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 26-09-2016

  2. Datum ingang : 16-04-2014

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-05-2016

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-05-2016

  4. Datum ingang : 01-06-2012

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 25-10-2004

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-05-2012

  6. Datum ingang : 01-10-2003

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 24-10-2004