Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: J.C.H.
Achternaam: Pronk
Titels: mr.

Rechtbank Gelderland

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter in opleiding

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Datum ingang : 01-10-2016

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Gelderland

    Datum ingang : 01-02-2017

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Gastdocent recht en ethiek

    Instantie : Instituut Defensie Leergangen / Koninklijke Militaire Academie

    Plaats : Den Haag / Breda / Amsterdam

    Datum ingang : 15-04-2014

    Soort bedrijf/instantie : Overheidsinstantie

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid Defensieonderdeel Medezeggenschapscommissie

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Datum ingang : 01-02-2016

    Datum eind : 30-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : Overheidsinstantie

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Lid medezeggenschapscommissie

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Datum ingang : 01-12-2015

    Datum eind : 30-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : Overheidsinstantie

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Juridische bijstand ambtenarenrecht / officier-raadsman

    Instantie : zelfstandig

    Datum ingang : 01-03-2006

    Datum eind : 30-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : pro deo

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Commissaris activiteiten

    Instantie : Officiersvereniging OCKMar

    Plaats : Apeldoorn

    Datum ingang : 03-05-2015

    Datum eind : 01-09-2016

    Soort bedrijf/instantie : vereniging

    Bezoldigd : Nee

    Voorgaande betrekkingen

  1. Functie : Officier

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Datum ingang : 15-08-2005

    Datum eind : 31-12-2016

  2. Functie : Programmamanager wetgeving

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-06-2014

    Datum eind : 30-09-2016

  3. Functie : Docent leidinggeven

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Plaats : Apeldoorn

    Datum ingang : 01-06-2012

    Datum eind : 31-05-2015

  4. Functie : Juridisch beleidsmedewerker

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-03-2014

    Datum eind : 01-08-2014

  5. Functie : Docent strafrecht en strafprocesrecht

    Instantie : Koninklijke Militaire Academie

    Plaats : Breda

    Datum ingang : 01-11-2012

    Datum eind : 01-07-2014

  6. Functie : Hoofddocent vreemdelingenrecht

    Instantie : Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

    Plaats : Arnhem

    Datum ingang : 09-10-2013

    Datum eind : 01-06-2014

  7. Functie : Projectofficier reorganisatie

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Plaats : Apeldoorn

    Datum ingang : 01-11-2011

    Datum eind : 31-08-2013

  8. Functie : Pelotonscommandant / teamleider functieopleiding

    Instantie : Koninklijke Marechaussee

    Plaats : Apeldoorn

    Datum ingang : 15-02-2010

    Datum eind : 01-06-2012