Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: vrouw
Initialen: C.W.T.
Achternaam: Vriezen
Titels: mr.

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Vrijwilligster

    Instantie : Amnesty International

    Plaats : Amsterdam

    Soort bedrijf/instantie : Amnesty International

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-05-2009

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 26-05-2008

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 27-08-1997

    Datum eind : 30-04-2009

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Alkmaar

    Datum ingang : 15-02-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Den Helder

    Datum ingang : 15-02-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Hoorn

    Datum ingang : 15-02-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 20-07-1989

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 10-03-1987

    Datum eind : 26-08-1997

  9. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 11-02-1986

    Datum eind : 09-03-1987

  10. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 11-02-1986

    Datum eind : 09-03-1987

  11. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Datum ingang : 15-10-1979

    Datum eind : 10-02-1986