Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: E.P.J.
Achternaam: Myjer
Titels: prof. mr. dr.

Rechtbank Midden-Nederland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2009

    Soort bedrijf/instantie : University

    Instantie : University, Centre for Conflict and Security Law

    Functie : (co) Director University, Centre for Conflict and Security Law

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-1999

    Soort bedrijf/instantie : University

    Instantie : Oxford University Press

    Functie : (Co) Hoofdredacteur van Journal of Conflict and Security Law

    Plaats : Oxford

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 21-07-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 13-09-1984

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 13-09-1984

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Midden-Nederland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2009

    Soort bedrijf/instantie : University

    Instantie : University, Centre for Conflict and Security Law

    Functie : (co) Director University, Centre for Conflict and Security Law

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-07-1999

    Soort bedrijf/instantie : University

    Instantie : Oxford University Press

    Functie : (Co) Hoofdredacteur van Journal of Conflict and Security Law

    Plaats : Oxford

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 21-07-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 13-09-1984

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 13-09-1984

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001