Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.C.P.
Achternaam: Haentjens
Titels: prof. mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-05-2014

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Medewerker NJSR

    Instantie : Kluwer

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Lid

    Instantie : Stichting Strafrechtelijk Onderzoek (SSO)

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2010

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : lid

    Instantie : Selectie commissie Rechterlijke Macht

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Functie : Eindredacteur Straftoemetingsbulletin

    Instantie : Trema

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Bezoldigd : Nee

  5. Functie : Penningmeester

    Instantie : Stichting Studiecentrum voor Judaïca en Hebraïca Dr. L. Fuks

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-1991

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 30-04-2014

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 29-08-1996

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2005

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 07-08-1996

    Datum eind : 31-12-2004

  5. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 25-02-1991

    Datum eind : 06-08-1996

  6. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-02-1993

    Datum eind : 06-08-1996

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 30-12-1981

    Datum eind : 01-02-1993

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 24-04-1992

    Datum eind : 17-12-1992

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-05-2014

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Medewerker NJSR

    Instantie : Kluwer

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Lid

    Instantie : Stichting Strafrechtelijk Onderzoek (SSO)

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2010

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : lid

    Instantie : Selectie commissie Rechterlijke Macht

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Functie : Eindredacteur Straftoemetingsbulletin

    Instantie : Trema

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : uitgeverij

    Bezoldigd : Nee

  5. Functie : Penningmeester

    Instantie : Stichting Studiecentrum voor Judaïca en Hebraïca Dr. L. Fuks

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-1991

    Soort bedrijf/instantie : stichting

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 30-04-2014

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 29-08-1996

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2005

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 07-08-1996

    Datum eind : 31-12-2004

  5. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Datum ingang : 25-02-1991

    Datum eind : 06-08-1996

  6. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 01-02-1993

    Datum eind : 06-08-1996

  7. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 30-12-1981

    Datum eind : 01-02-1993

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Datum ingang : 24-04-1992

    Datum eind : 17-12-1992