Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.J.
Achternaam: Rijken
Titels: prof. mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2014

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : Academie voor de Rechtspraktijk

    Instantie : Academie voor de Rechtspraktijk

    Functie : Docent

    Plaats : Kasteel Waardenburg

    Bezoldigd : Onbekend

  2. Datum ingang : 01-01-2014

    Soort bedrijf/instantie : SSR

    Instantie : SSR

    Functie : Docent

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-08-2009

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : De Juridische Academie

    Functie : Docent

    Plaats : Zeist

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 01-01-2003

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer Uitgeverij

    Functie : Medewerker Nederlandse Jurisprudentie Feitenrechtspraak

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-01-1999

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Stichting Sfinx

    Functie : Lid bestuur

    Plaats : Dinxperlo

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-01-1995

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Katholieke Universiteit Nijmegen

    Functie : Docent Voortgezette Stagiaire Opleiding

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Onbekend

  7. Soort bedrijf/instantie : HAN

    Instantie : Beroepencommissie HBO-rechten

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-03-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-05-2010

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 29-10-1992

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-04-2010

  5. Datum ingang : 14-03-1986

    Instantie : Rechtbank Maastricht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-1998

  6. Datum ingang : 10-08-1989

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 28-10-1992

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Hogeschool van Arnhem en Nijmegen

    Functie : Lid Beroepenveldcommissie HBO-Rechten

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2015