Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.H.
Achternaam: Bel
Titels: mr. drs.

College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 08-10-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Lid werkredactie Rechtspraak Sociale Verzekering

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-08-2007

    Instantie : Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

    Functie : Hoofd Internationale Aangelegenheden / plv Directeur Internationale Zaken

    Plaats : 's-Gravenhage

    Datum eind : 31-03-2012

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2012

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2015

  2. Datum ingang : 01-04-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2012

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 08-10-2013

    Instantie : College van Beroep voor het bedrijfsleven

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-04-2010

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Lid werkredactie Rechtspraak Sociale Verzekering

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande betrekkingen

  1. Datum ingang : 01-08-2007

    Instantie : Ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid

    Functie : Hoofd Internationale Aangelegenheden / plv Directeur Internationale Zaken

    Plaats : 's-Gravenhage

    Datum eind : 31-03-2012

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2012

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2015

  2. Datum ingang : 01-04-2010

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2012