Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: R.M.
Achternaam: Beltzer
Titels: mr. dr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 23-09-2011

    Instantie : Universiteit van Amsterdam

    Functie : Hoogleraar Arbeid & Onderneming

    Plaats : Amsterdam

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2015

    Soort bedrijf/instantie : Advocatenkantoor

    Instantie : Liber Dock BV

    Functie : Onafhankelijk adviseur - advies op terrein nieuwe ontwikkelingen aan advocaten en cliƫnten

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Lid Boekenraadsectie Soc.Econ.Recht van Ars Aequi

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : BJU

    Functie : Redacteur ArA

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

  4. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer Uitgeverij

    Functie : Redacteur SMA

    Plaats : Deventer

    Bezoldigd : Onbekend

  5. Datum ingang : 01-01-2001

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Kluwer

    Functie : Redacteur Tekst & Commentaar (BW, arbeidsrecht)

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Onbekend

  6. Datum ingang : 01-01-1998

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : SDU

    Functie : Medewerker Arbeid Integraal

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

  7. Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Vereniging voor Arbeidsrecht

    Functie : Lid werkgroep ontslagrecht

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 04-09-2006

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 26-06-2003

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 12-07-2012