Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.P.C.M.
Achternaam: Bruinsma
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 20-05-2008

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Functie : Lid-jurist

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2010

  5. Datum ingang : 22-07-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-2006

  6. Datum ingang : 01-07-2002

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-07-2005

  7. Datum ingang : 11-03-1991

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2002

  8. Datum ingang : 02-03-1994

    Instantie : Kantongerecht Roermond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 02-03-1994

    Instantie : Kantongerecht Venlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 21-09-1989

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 10-03-1991

  11. Datum ingang : 29-12-1988

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 20-09-1989

Rechtbank Limburg

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Limburg

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 20-05-2008

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege

    Instantie : Centraal Tuchtcollege voor de Gezondheidszorg

    Functie : Lid-jurist

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-08-2005

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2010

  5. Datum ingang : 22-07-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-2006

  6. Datum ingang : 01-07-2002

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-07-2005

  7. Datum ingang : 11-03-1991

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter

    Datum eind : 30-06-2002

  8. Datum ingang : 02-03-1994

    Instantie : Kantongerecht Roermond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 02-03-1994

    Instantie : Kantongerecht Venlo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 21-09-1989

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 10-03-1991

  11. Datum ingang : 29-12-1988

    Instantie : Rechtbank Roermond

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 20-09-1989