Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.K.F.
Achternaam: Hangelbroek
Titels: mr.

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Datum ingang : 01-04-2013

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-02-2009

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Coördinerend vice-president senior

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 31-01-2009

  5. Functie : Voorzitter van het bestuur

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2002

    Datum eind : 31-01-2009

  6. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Datum ingang : 03-10-1995

    Datum eind : 08-06-2004

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Assen

    Datum ingang : 29-03-1985

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Beetsterzwaag

    Datum ingang : 17-11-1986

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Emmen

    Datum ingang : 29-03-1985

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Heerenveen

    Datum ingang : 17-11-1986

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Meppel

    Datum ingang : 29-03-1985

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Sneek

    Datum ingang : 17-11-1986

    Datum eind : 31-12-2001

  13. Functie : President

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 04-04-2001

    Datum eind : 31-12-2001

  14. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 08-04-1987

    Datum eind : 03-04-2001

  15. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Datum ingang : 27-05-1993

    Datum eind : 02-10-1995

  16. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Leeuwarden

    Datum ingang : 07-06-1993

    Datum eind : 02-10-1995

  17. Functie : Kantonrechter

    Instantie : Kantongerecht Leeuwarden

    Datum ingang : 24-06-1985

    Datum eind : 26-05-1993

  18. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 26-07-1982

    Datum eind : 23-06-1985

  19. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 19-06-1981

    Datum eind : 25-07-1982

  20. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 12-08-1981

    Datum eind : 25-07-1982

  21. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Assen

    Datum ingang : 15-09-1975

    Datum eind : 18-06-1981