Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.J.
Achternaam: van Andel
Titels: mr.

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 13-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : Realiseren voorstellingen waarbij het overbrengen van immaterieel erfgoed centraal staat (1940/45)

    Instantie : Stichting Klaartje Dormits-van den Berg

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-07-2009

    Soort bedrijf/instantie : Stichting ontwikkelingshulp

    Instantie : Stichting Zuva Rabuda

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 24-06-2008

    Soort bedrijf/instantie : Verpleeg- en verzorgingstehuis

    Instantie : SHDH

    Functie : Voorzitter klachtencommissie voor cliƫnten

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-05-2005

    Soort bedrijf/instantie : Afhandeling kleine strafbare feiten

    Instantie : Landelijke klachtencommissie Halt-Bureaus

    Functie : Voorzitter

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-01-1997

    Soort bedrijf/instantie : Golfclub

    Instantie : Golfclub Houtrak

    Functie : Lid commissie van beroep

    Plaats : Halfweg

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-02-2009

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-04-2003

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-01-2009

  4. Datum ingang : 22-02-2002

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-03-2003

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2011

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtrechtspraak advocatuur

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Plaatsvervangend kroonlid

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-07-2016