Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: W.
Achternaam: Breemhaar
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2016

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Gieseking Verlag

    Functie : Lid van de Internationale Beirat van het Tijdschrift-FamRZ-Zeitschrift für das gesamte Familienrecht

    Plaats : n.v.t.

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 08-06-2012

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting ter Bevordering der Notariële Wetenschap

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Universiteit van Amsterdam

    Functie : Bijzonder hoogleraar Bijzondere onderwerpen Notarieel recht

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-11-2003

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Kluwer

    Functie : Redacteur losbladige uitgave Erfrecht (groene serie)

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-12-2002

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Boom Juridische Uitgevers

    Functie : Redacteur Tijdschrift Erfrecht

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-11-2008

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-11-2004

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-10-2008

  4. Datum ingang : 17-07-2003

    Instantie : Gerechtshof Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2004

  5. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-10-2004

  6. Datum ingang : 14-03-1995

    Instantie : Kantongerecht Groningen

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 20-05-1989

    Instantie : Kantongerecht Groningen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 20-05-1989

    Instantie : Kantongerecht Winschoten

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 20-05-1989

    Instantie : Kantongerecht Zuidbroek

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 13-03-1995

  10. Datum ingang : 29-10-1992

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Rechter

    Datum eind : 13-03-1995