Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: U.
Achternaam: van de Pol
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-03-2005

    Instantie : Gemeentelijke Ombudsman

    Functie : Gemeentelijke Ombudsman

    Plaats : Amsterdam

    Datum eind : 01-06-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2015

    Soort bedrijf/instantie : Rijksoverheid

    Instantie : ministerie BZK/ICTU

    Functie : Privacy adviseur project Landelijke Aanpak Adreskwaliteit (BRP)

    Plaats : Amsterdam-Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-11-2013

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Amsterdam

    Instantie : Commissie Persoonsgegevens gemeente Amsterdam

    Functie : Voorzitter Commissie Persoonsgegevens gemeente Amsterdam

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-04-2013

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Vereniging van Eigenaren Baanderij

    Functie : Voorzitter Vereniging van Eigenaren Baanderij

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut

    Instantie : OSR

    Functie : Docent basiscursus penitenitiar recht

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-1990

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut

    Instantie : SSR

    Functie : Docent cursus executie van straffen en maatregelen

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 25-11-1997

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 19-08-1987

    Instantie : Kantongerecht Amsterdam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1998

  3. Datum ingang : 02-08-1985

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-08-1998

  4. Datum ingang : 11-05-1989

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1998

  5. Datum ingang : 25-02-1991

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1998

  6. Datum ingang : 11-05-1989

    Instantie : Rechtbank Utrecht

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-1998

  7. Datum ingang : 09-05-1983

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-08-1985

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2010

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming

    Instantie : Raad voor Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming, belast met rechtspraak

    Functie : (plaatsvervangend) Lid

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-12-2016

  2. Datum ingang : 01-08-2014

    Soort bedrijf/instantie : Rijksoverheid

    Instantie : Onderzoeksraad veiligheid

    Functie : Lid begeleidingscommissie onderzoek passagiersinformatie MH17

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2015

  3. Datum ingang : 01-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : WODC

    Instantie : WODC

    Functie : Voorzitter begeleidingscommissie hoger beroep

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2015