Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: T.J.P.
Achternaam: van Os van den Abeelen
Titels: mr.

Rechtbank Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Docent bestuursprocesrecht

    Instantie : Nederlandse Orde van Advocaten

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie / adviseur

    Instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Vrijwilliger

    Instantie : Voedselbank

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Voedselbank

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie

    Instantie : Gemeente Hoorn

    Plaats : Hoorn

    Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Hoorn

    Bezoldigd : Ja

  5. Functie : Lid Commissie Meijers

    Instantie : Stichting Forum Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-03-2009

    Soort bedrijf/instantie : Deskundigen internationaal strafrecht en vreemdelingenrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 28-02-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 07-01-2004

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-1994

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 27-11-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Voorzitter

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Datum ingang : 22-09-1986

    Datum eind : 30-12-2000

  7. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-1992

    Datum eind : 31-03-1994

  8. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Haarlem

    Datum ingang : 04-04-1991

    Datum eind : 30-06-1992

  9. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 15-11-1989

    Datum eind : 30-06-1992

  10. Functie : Voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Datum ingang : 28-11-1988

    Datum eind : 30-06-1992

  11. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Datum ingang : 02-04-1985

    Datum eind : 27-11-1988

  12. Functie : Ondervoorzitter

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 20-12-1982

    Datum eind : 21-09-1986

  13. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 15-05-1981

    Datum eind : 19-12-1982

  14. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 02-09-1981

    Datum eind : 19-12-1982

  15. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Datum ingang : 01-01-1978

    Datum eind : 14-05-1981

Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Datum ingang : 01-12-2015

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Opmerkingen : wordt niet meer ingezet als rechter-plv. bij de rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Docent bestuursprocesrecht

    Instantie : Nederlandse Orde van Advocaten

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie / adviseur

    Instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Vrijwilliger

    Instantie : Voedselbank

    Plaats : Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Voedselbank

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie

    Instantie : Gemeente Hoorn

    Plaats : Hoorn

    Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Hoorn

    Bezoldigd : Ja

  5. Functie : Lid Commissie Meijers

    Instantie : Stichting Forum Utrecht

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 01-03-2009

    Soort bedrijf/instantie : Deskundigen internationaal strafrecht en vreemdelingenrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-03-2013

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 28-02-2013

  3. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 07-01-2004

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-1994

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 27-11-1991

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Voorzitter

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Datum ingang : 22-09-1986

    Datum eind : 30-12-2000

  8. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-07-1992

    Datum eind : 31-03-1994

  9. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Haarlem

    Datum ingang : 04-04-1991

    Datum eind : 30-06-1992

  10. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 15-11-1989

    Datum eind : 30-06-1992

  11. Functie : Voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Datum ingang : 28-11-1988

    Datum eind : 30-06-1992

  12. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Datum ingang : 02-04-1985

    Datum eind : 27-11-1988

  13. Functie : Ondervoorzitter

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 20-12-1982

    Datum eind : 21-09-1986

  14. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 15-05-1981

    Datum eind : 19-12-1982

  15. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Datum ingang : 02-09-1981

    Datum eind : 19-12-1982

  16. Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Datum ingang : 01-01-1978

    Datum eind : 14-05-1981

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-12-2015

    Instantie : Rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Opmerkingen : wordt niet meer ingezet als rechter-plv. bij de rechtbank Zeeland-West-Brabant

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Nederlandse Orde van Advocaten

    Functie : Docent bestuursprocesrecht

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Instantie : Ministeries van BZK en SZW

    Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie / adviseur

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-03-2013

    Soort bedrijf/instantie : Voedselbank

    Instantie : Voedselbank

    Functie : Vrijwilliger

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Hoorn

    Instantie : Gemeente Hoorn

    Functie : Voorzitter bezwaar- en adviescommissie

    Plaats : Hoorn

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-03-2009

    Soort bedrijf/instantie : Deskundigen internationaal strafrecht en vreemdelingenrecht

    Instantie : Stichting Forum Utrecht

    Functie : Lid Commissie Meijers

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 28-02-2013

  3. Datum ingang : 07-01-2004

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-04-1994

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 27-11-1991

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 22-09-1986

    Instantie : College van Beroep Studiefinanciering

    Functie : Voorzitter

    Datum eind : 30-12-2000

  8. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-1994

  9. Datum ingang : 04-04-1991

    Instantie : Raad van beroep Haarlem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  10. Datum ingang : 15-11-1989

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-1992

  11. Datum ingang : 28-11-1988

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

  12. Datum ingang : 02-04-1985

    Instantie : Raad van beroep Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 27-11-1988

  13. Datum ingang : 20-12-1982

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 21-09-1986

  14. Datum ingang : 15-05-1981

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 19-12-1982

  15. Datum ingang : 02-09-1981

    Instantie : Raad van beroep Groningen

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 19-12-1982

  16. Datum ingang : 01-01-1978

    Instantie : Rechtbank Groningen

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 14-05-1981