Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: P.L.R.
Achternaam: Wefers Bettink
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : senior raadsheer

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie van Aruba, CuraƧao, Sint Maarten en van Bonaire, Sint Eustatius en Saba

    Functie : Lid

    Datum eind : 14-06-2014

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-07-2002

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 01-04-2012

  4. Datum ingang : 01-02-2008

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 30-01-2002

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-01-2008

  6. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 25-08-2003

  7. Datum ingang : 29-08-1991

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 29-01-2002

  8. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Kantongerecht Arnhem

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Nijmegen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 03-01-1991

    Instantie : Kantongerecht Terborg

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  11. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Tiel

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  12. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Wageningen

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  13. Datum ingang : 01-01-1995

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-08-1999

  14. Datum ingang : 29-08-1991

    Instantie : Kantongerecht Wageningen

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-07-1994

  15. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Arnhem

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-1994

  16. Datum ingang : 10-03-1989

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 28-08-1991

  17. Datum ingang : 21-12-1987

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 09-03-1989

  18. Datum ingang : 14-08-1986

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 09-03-1989