Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.M.
Achternaam: van der Nat
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-09-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plaatsvervangend lid

    Instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-10-2012

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege / rechtspraakcollege

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Docent

    Instantie : SSR

    Plaats : Utrecht

    Datum ingang : 02-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut SSR

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-08-2013

  2. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-01-2013

    Datum eind : 31-08-2013

  3. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Datum ingang : 03-04-2012

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : senior rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-08-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Datum ingang : 01-04-2008

    Datum eind : 31-07-2011

  6. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-11-2005

    Datum eind : 01-09-2007

  7. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-07-2005

    Datum eind : 31-10-2005

  8. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-01-2003

    Datum eind : 31-10-2005

  9. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Datum ingang : 01-11-2004

    Datum eind : 30-06-2005

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-07-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-09-2015

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege/rechtspraakcollege

    Instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)

    Functie : Lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-09-2015

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege/rechtspraakcollege

    Instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)

    Functie : Plv. Voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-09-2015

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege/rechtspraakcollege

    Instantie : afdeling rechtspraak van de Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 02-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Opleidingsinstituut SSR

    Instantie : SSR

    Functie : Docent

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-06-2015

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-08-2013

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-08-2013

  4. Datum ingang : 03-04-2012

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  5. Datum ingang : 01-08-2011

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  6. Datum ingang : 01-04-2008

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-07-2011

  7. Datum ingang : 01-11-2005

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 01-09-2007

  8. Datum ingang : 01-07-2005

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 31-10-2005

  9. Datum ingang : 01-01-2003

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-10-2005

  10. Datum ingang : 01-11-2004

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 30-06-2005

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-10-2012

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege / rechtspraakcollege

    Instantie : Raad voor de Strafrechtstoepassing en Jeugdbescherming (RSJ)

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-09-2015