Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: M.L.J.
Achternaam: Koopmans
Titels: mr.

Rechtbank Overijssel

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Rechtbank Overijssel

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 22-07-2009

    Soort bedrijf/instantie : Geschillenbeslechting in consumentenzaken

    Instantie : De Geschillencommissie te Den Haag, Mariahoeve

    Functie : Voorzitter Geschillencommissie (voor consumentenzaken) Garantiewoningen (GWO)

    Plaats : Den Haag, Mariahoeve

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2017

  2. Datum ingang : 01-01-1998

    Soort bedrijf/instantie : Geschillenbeslechting in consumentenzaken

    Instantie : De Geschillencommissie te Den Haag, Mariahoeve

    Functie : Voorzitter cluster bouwgerelateerde geschillencommissies

    Plaats : Den Haag en Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2017

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-05-2014

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie van Aruba, Curaçao, Sint Maarten en van Bonaire, Sint Eustatius en Saba

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-08-2016

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Nederland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-03-2013

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 30-01-2002

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 14-11-1996

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 29-01-2002

  6. Datum ingang : 08-07-1991

    Instantie : Kantongerecht Almelo

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 04-11-1996

    Instantie : Kantongerecht Enschede

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 30-10-1990

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechter

    Datum eind : 13-11-1996

  9. Datum ingang : 01-05-1992

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-07-1996

  10. Datum ingang : 16-06-1989

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 29-10-1990

  11. Datum ingang : 16-06-1989

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 29-10-1990

  12. Datum ingang : 01-01-1984

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 15-06-1989

  13. Datum ingang : 01-01-1984

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 15-06-1989

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-08-2014

    Soort bedrijf/instantie : Gerecht in eerste aanleg BES

    Instantie : Gerecht in eerste aanleg van Bonaire, St. Eustatius en Saba

    Functie : De rechter-plaatsvervanger in Ambtenarenzaken

    Plaats : Bonaire, St. Eustatius en Saba

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 31-08-2016