Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.W.
Achternaam: van den Berge
Titels: mr.

Hoge Raad

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer in buitengewone dienst

  2. Datum ingang : 10-09-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : Rijksuniversiteit

    Instantie : Rijksuniversiteit Leiden

    Functie : Honorair gastdocent

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU Fiscale en Financiële Uitgevers

    Functie : Lid redactie Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU Fiscale en Financiële uitgevers

    Functie : Lid redactie Fiscaal wetenschappelijke reeks

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2006

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-04-2001

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2006

  3. Datum ingang : 01-10-1992

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Advocaat-generaal

    Datum eind : 01-02-2001

  4. Datum ingang : 02-06-1989

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-12-1993

  5. Datum ingang : 01-04-1987

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-1992

  6. Datum ingang : 22-02-1984

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-03-1987

  7. Datum ingang : 05-07-1982

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 21-02-1984

  8. Datum ingang : 01-01-1979

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 04-07-1982

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Vereniging voor Belastingwetenschap

    Functie : Voorzitter bestuur

    Bezoldigd : Onbekend

    Datum eind : 01-01-2013

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-04-2013

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer in buitengewone dienst

  2. Datum ingang : 10-09-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-05-2015

    Soort bedrijf/instantie : Rijksuniversiteit

    Instantie : Rijksuniversiteit Leiden

    Functie : Honorair gastdocent

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2004

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU Fiscale en Financiële Uitgevers

    Functie : Lid redactie Nederlandse Documentatie Fiscaal Recht (NDFR)

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Instantie : SDU Fiscale en Financiële uitgevers

    Functie : Lid redactie Fiscaal wetenschappelijke reeks

    Plaats : Leiden

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-09-2006

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-03-2013

  2. Datum ingang : 01-04-2001

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-08-2006

  3. Datum ingang : 01-10-1992

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Advocaat-generaal

    Datum eind : 01-02-2001

  4. Datum ingang : 02-06-1989

    Instantie : Gemeensch. Hof van Justitie v.d. Ned. Antillen en Aruba

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 31-12-1993

  5. Datum ingang : 01-04-1987

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-1992

  6. Datum ingang : 22-02-1984

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter

    Datum eind : 31-03-1987

  7. Datum ingang : 05-07-1982

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 21-02-1984

  8. Datum ingang : 01-01-1979

    Instantie : Hoge Raad

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 04-07-1982