Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.W.
Achternaam: van de Gronden
Titels: mr.

Rechtbank Rotterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Datum ingang : 01-09-2007

    Instantie : Radboud Universiteit

    Functie : Hoogleraar Europees recht

    Plaats : Nijmegen

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Tijdschrift voor Europees- en Economisch recht

    Functie : Redactielid

    Plaats : Den Haag en Antwerpen

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2010

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Mediaforum

    Functie : Redactielid

    Plaats : Amsterdam

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-09-2009

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege voor Kabinet en Parlement

    Instantie : SER

    Functie : Adviserend lid bij een commissie van SER

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  4. Datum ingang : 01-09-2009

    Soort bedrijf/instantie : Uitgeverij

    Instantie : Reed Business Media

    Functie : Redactielid

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  5. Datum ingang : 01-01-2009

    Soort bedrijf/instantie : Studievereniging

    Instantie : Vereniging voor Mededingingsrecht

    Functie : Bestuurslid

    Plaats : Amsterdam/Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Adviescollege

    Instantie : SER

    Functie : Adviserend lid voor Kabinet en Parlement

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Ja

  7. Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Tijdschrift

    Instantie : Tijdschrijf BJU

    Functie : Redactieraad voor gezondheidsrecht

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 15-08-2003

    Instantie : Rechtbank Rotterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012