Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: J.W.
Achternaam: Schuttel
Titels: mr.

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2017

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-1990

    Soort bedrijf/instantie : Kluwer

    Functie : Redactielid periodiek rechtspraak soc. verzekering

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2016

  2. Datum ingang : 01-04-1994

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-2010

  3. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 28-12-1993

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid

    Datum eind : 31-03-1994

  5. Datum ingang : 02-05-1991

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Plaatsvervangend lid

    Datum eind : 27-12-1993