Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.A.W.
Achternaam: Snijders
Titels: mr.

Rechtbank Oost-Brabant

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Oost-Brabant

    Functie : senior rechter A

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2016

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : VVE Livorno

    Functie : Voorzitter Vereniging van Eigenaren

    Plaats : Veldhoven

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-01-2015

    Soort bedrijf/instantie : Huisartsenorganisatie

    Instantie : Stichting Huisarts Organisatie Kempen en Omstreken (SHoKo)

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Veldhoven

    Bezoldigd : Ja

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Kamer voor het Notariaat

    Instantie : Kamer voor het Notariaat

    Functie : Plv. voorzitter Kamer voor het Notariaat

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Mytylschool Gabriël

    Instantie : Mytylschool Gabriël

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Ja

  5. Datum ingang : 01-05-2012

    Soort bedrijf/instantie : Rotaryclub

    Instantie : Rotaryclub Eindhoven - Veldhoven

    Functie : Lid

    Bezoldigd : Nee

  6. Datum ingang : 02-07-2007

    Soort bedrijf/instantie : Mediation

    Instantie : Stichting Mediation in Milieu en Ruimtelijke Ordening

    Functie : Lid Commissie van Beroep

    Plaats : Utrecht

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Voorzitter van het bestuur

    Datum eind : 30-09-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2008

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 21-12-2001

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 31-12-2007

  5. Datum ingang : 03-07-1998

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2007

  6. Datum ingang : 01-05-1994

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 02-07-1998

  7. Datum ingang : 01-07-1992

    Instantie : Rechtbank Arnhem

    Functie : Bezoldigd rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-04-1994

  8. Datum ingang : 29-03-1985

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 30-06-1992

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Soort bedrijf/instantie : Pantein

    Instantie : Pantein

    Functie : Voorzitter Raad van Toezicht

    Plaats : Boxmeer

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-10-2016

  2. Datum ingang : 01-07-2010

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Instantie : Radboud universiteit

    Functie : Lid van het curatorium SteR (Onderzoekcentrum Staat en Recht)

    Plaats : Nijmegen

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-06-2016

  3. Datum ingang : 01-08-2012

    Soort bedrijf/instantie : Huisartsenorganisatie

    Instantie : Stichting Huisarts Organisatie Kempen en Omstreken (SHoKo)

    Functie : Lid Raad van Toezicht

    Plaats : Veldhoven

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014

  4. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Gennep

    Instantie : Gemeente Gennep

    Functie : Lid bezwaaradviescommissie

    Plaats : Gennep

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014

  5. Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Horst aan de Maas

    Instantie : Gemeente Horst aan de Maas

    Functie : Lid bezwaaradviescommissie

    Plaats : Horst aan de Maas

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 31-12-2014