Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: H.
Achternaam: van Leeuwen
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-09-2014

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-06-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Philologisch Studiefonds

    Functie : Penningmeester

    Plaats : Milsbeek/Utrecht

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-11-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Geschillen- en tuchtcommissie van het Nederlands Genootschap van Vertalers

    Functie : plaatsvervangend voorzitter

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Datum ingang : 01-10-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Instantie : Agis Zorgverzekringen

    Functie : Promotieactiviteiten

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 14-03-1995

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 05-12-1996

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 01-06-2007

  3. Datum ingang : 02-03-1995

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 04-12-1996

  4. Datum ingang : 12-11-1987

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Functie : Lid

    Datum eind : 01-03-1995

  5. Datum ingang : 12-03-1980

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Ondervoorzitter

    Datum eind : 11-11-1987

  6. Datum ingang : 30-03-1978

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 11-03-1980

  7. Datum ingang : 20-12-1978

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Datum eind : 11-03-1980

Centrale Raad van Beroep

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 01-09-2014

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Penningmeester

    Instantie : Stichting Philologisch Studiefonds

    Plaats : Milsbeek/Utrecht

    Datum ingang : 01-06-2013

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Geschillen- en tuchtcommissie van het Nederlands Genootschap van Vertalers

    Datum ingang : 01-11-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

  3. Functie : Promotieactiviteiten

    Instantie : Agis Zorgverzekringen

    Datum ingang : 01-10-2012

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 14-03-1995

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 05-12-1996

    Datum eind : 01-06-2007

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 02-03-1995

    Datum eind : 04-12-1996

  4. Functie : Lid

    Instantie : Centrale Raad van Beroep

    Datum ingang : 12-11-1987

    Datum eind : 01-03-1995

  5. Functie : Ondervoorzitter

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Datum ingang : 12-03-1980

    Datum eind : 11-11-1987

  6. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Datum ingang : 30-03-1978

    Datum eind : 11-03-1980

  7. Functie : Plaatsvervangend voorzitter

    Instantie : Raad van beroep Arnhem

    Datum ingang : 20-12-1978

    Datum eind : 11-03-1980