Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.W.S.
Achternaam: de Groot
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2017

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2014

    Soort bedrijf/instantie : internationale netwerkorganisatie van rechters

    Instantie : International Association of Refugee Law Judges

    Functie : Council Member

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-02-2010

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege voor de advocatuur

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Lid Hof van Discipline

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-1984

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Algemeen Nederlands Verbond van Reisondernemingen

    Functie : Voorzitter commissie van goede diensten

    Plaats : Vleuten-de Meern

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 01-03-2017

  2. Datum ingang : 15-03-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-05-2010

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 30-08-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 30-04-2010

  5. Datum ingang : 30-08-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 30-04-2010

  6. Datum ingang : 18-03-1988

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 18-03-1988

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 06-10-1989

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 20-11-1985

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 23-03-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 29-08-1994

  11. Datum ingang : 09-07-1984

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-03-1990

  12. Datum ingang : 02-09-1982

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 08-07-1984

  13. Datum ingang : 02-09-1982

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 08-07-1984

  14. Datum ingang : 01-02-1982

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Waarnemend griffier

    Datum eind : 01-09-1982

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2009

    Soort bedrijf/instantie : internationale netwerkorganisatie van rechters

    Instantie : International Assocation of Refugee Law Judges

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-11-2014

Rechtbank Noord-Holland

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2017

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-11-2014

    Soort bedrijf/instantie : internationale netwerkorganisatie van rechters

    Instantie : International Association of Refugee Law Judges

    Functie : Council Member

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 01-02-2010

    Soort bedrijf/instantie : Tuchtcollege voor de advocatuur

    Instantie : Hof van Discipline

    Functie : Lid Hof van Discipline

    Plaats : 's-Hertogenbosch

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-1984

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging

    Instantie : Algemeen Nederlands Verbond van Reisondernemingen

    Functie : Voorzitter commissie van goede diensten

    Plaats : Vleuten-de Meern

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Noord-Holland

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 01-03-2017

  2. Datum ingang : 15-03-2004

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-05-2010

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : senior rechter A

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 30-08-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Coördinerend vice-president

    Datum eind : 30-04-2010

  5. Datum ingang : 30-08-1994

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Sectorvoorzitter

    Datum eind : 30-04-2010

  6. Datum ingang : 18-03-1988

    Instantie : Kantongerecht Haarlem

    Functie : Kantonrechter

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 18-03-1988

    Instantie : Kantongerecht Zaandam

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 06-10-1989

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 20-11-1985

    Instantie : Rechtbank Alkmaar

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  10. Datum ingang : 23-03-1990

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 29-08-1994

  11. Datum ingang : 09-07-1984

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter

    Datum eind : 22-03-1990

  12. Datum ingang : 02-09-1982

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 08-07-1984

  13. Datum ingang : 02-09-1982

    Instantie : Rechtbank Haarlem

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 08-07-1984

  14. Datum ingang : 01-02-1982

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Waarnemend griffier

    Datum eind : 01-09-1982

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-02-2009

    Soort bedrijf/instantie : internationale netwerkorganisatie van rechters

    Instantie : International Assocation of Refugee Law Judges

    Functie : Voorzitter

    Plaats : Haarlem

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-11-2014