Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.P.I.M.
Achternaam: Wuisman
Titels: mr.

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Functie buiten de rechterlijke macht

  1. Functie : Directeur/bestuurder

    Instantie : Stichting Advisering Bestuursrechtspraak voor milieu en ruimtelijke ordening

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-10-2007

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid Rekenkamer

    Instantie : Gemeente Leiden

    Plaats : Leiden

    Datum ingang : 01-08-2009

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente Leiden

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Bestuurslid

    Instantie : Vereniging voor Wetgeving en Wetgevingsbeleid

    Plaats : Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2008

    Soort bedrijf/instantie : Vereniging voor Wetgeving en Wetgevingsbeleid

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Bestuurslid

    Instantie : Stichting Veerhaven

    Plaats : Rotterdam

    Datum ingang : 01-09-2007

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Bezoldigd : Nee

  4. Functie : Bestuurslid afd. Rotterdam NIGZ

    Instantie : NIGZ-Nederland (niet functionerend)

    Plaats : Rotterdam

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : NIGZ

    Bezoldigd : Nee

  5. Functie : Voorzitter bestuur

    Instantie : "De Morra" Hemelum (Friesland)

    Plaats : Friesland

    Datum ingang : 01-01-2000

    Soort bedrijf/instantie : Cooperatieve Verhuurmiddelingsorganisatie

    Bezoldigd : Nee

  6. Functie : Voorzitter bezwaar- en beroepcommissie

    Instantie : Gemeente Noordwijk

    Plaats : Noordwijk

    Datum ingang : 02-04-1994

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Bezoldigd : Ja

  7. Functie : Lid Monumentencommissie

    Instantie : Gemeente Oestgeest

    Plaats : Oegstgeest

    Datum ingang : 02-04-1988

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-07-1992

    Datum eind : 31-12-2012