Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: G.J.W.
Achternaam: van Oven
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-06-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : Project Varieties in democracy

    Instantie : Universiteit van Goteborg

    Functie : Lid Raad van Advies

    Plaats : Oegstgeest / Goteborg

    Bezoldigd : Nee

  2. Datum ingang : 15-03-2007

    Soort bedrijf/instantie : Blad van oud-parlementariërs

    Instantie : Nestor

    Functie : Redacteur van Nestor ( Blad van de vereniging van oud Tweede en Eerste Kamerleden)

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

  3. Datum ingang : 01-01-2007

    Soort bedrijf/instantie : Stichting

    Instantie : Stichting Coen van Oven

    Functie : Secretaris Stichting Coen van Oven

    Plaats : Oegstgeest

    Bezoldigd : Nee

  4. Datum ingang : 01-07-2015

    Soort bedrijf/instantie : NGO

    Instantie : Nederlands Helsinki-Comité

    Functie : Lid van het Helsinki-Comité

    Plaats : Den Haag

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2019

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-05-2013

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-10-2010

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-10-2005

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 30-09-2010

  5. Datum ingang : 01-10-2003

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-09-2005

  6. Datum ingang : 01-08-2003

    Instantie : Ressortsparket Amsterdam

    Functie : Ressorts-advocaat-generaal

    Datum eind : 01-08-2005

  7. Datum ingang : 17-05-1994

    Instantie : Arrondissementsparket Amsterdam

    Functie : Buitengewoon verlof

    Datum eind : 15-07-2004

  8. Datum ingang : 21-07-1990

    Instantie : Openbaar Ministerie N.A.

    Functie : Advocaat-generaal

    Datum eind : 30-06-1994

  9. Datum ingang : 01-02-1990

    Instantie : Arrondissementsparket Amsterdam

    Functie : Arrondissementsofficier van justitie

    Datum eind : 16-05-1994

  10. Datum ingang : 01-01-1983

    Instantie : Arrondissementsparket Amsterdam

    Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Datum eind : 31-01-1990

  11. Datum ingang : 01-05-1976

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechterlijk ambtenaar in opleiding

    Datum eind : 31-12-1983

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-07-2012

    Soort bedrijf/instantie : Commissie

    Instantie : PvdA

    Functie : Lid Reglementen Commissie

    Bezoldigd : Nee

    Datum eind : 01-07-2014