Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: C.M.
Achternaam: Aarts
Titels: mr.

Rechtshof s-Hertogenbosch

    Beroepsgegevens

  1. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Datum ingang : 01-01-2013

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Voorzitter Commissie Bezwaar en Beroep gemeente Boxtel

    Instantie : Gemeente Boxtel

    Plaats : Boxtel

    Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Lid commissie bezwaar en beroep raad voor rechtbijstand ressort den bosch

    Instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Plaats : Den Bosch en Utrecht

    Datum ingang : 01-01-1996

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Bezoldigd : Ja

  3. Functie : Plv lid Raad voor de Strafrechttoepassing

    Instantie : Raad Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming

    Plaats : Den Haag/Amsterdam/Utrecht

    Datum ingang : 01-02-2002

    Datum eind : 01-02-2014

    Soort bedrijf/instantie : Raad Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming

    Bezoldigd : Ja

  4. Functie : Lid

    Instantie : Beroepscommissie van de KNVB afd zuid II

    Plaats : Sevenum

    Datum ingang : 01-07-2011

    Datum eind : 01-12-2013

    Soort bedrijf/instantie : KNVB

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-09-1995

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Vice-president

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 03-05-2001

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 07-09-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Boxmeer

    Datum ingang : 07-09-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Eindhoven

    Datum ingang : 07-09-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Helmond

    Datum ingang : 07-09-1990

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Functie : Raadsheer

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 01-11-1995

    Datum eind : 02-05-2001

  9. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 11-05-1992

    Datum eind : 31-10-1995

  10. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 24-09-1987

    Datum eind : 10-05-1992

  11. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 21-12-1985

    Datum eind : 23-09-1987

  12. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Datum ingang : 21-12-1985

    Datum eind : 23-09-1987

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Instantie : Gemeente Boxtel

    Functie : Voorzitter Commissie Bezwaar en Beroep gemeente Boxtel

    Plaats : Boxtel

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-1996

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Functie : Lid commissie bezwaar en beroep raad voor rechtbijstand ressort den bosch

    Plaats : Den Bosch en Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Voorgaande nevenbetrekkingen

  1. Functie : Plv lid Raad voor de Strafrechttoepassing

    Instantie : Raad Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming

    Plaats : Den Haag/Amsterdam/Utrecht

    Datum ingang : 01-02-2002

    Datum eind : 01-02-2014

    Soort bedrijf/instantie : Raad Strafrechttoepassing en Jeugdbescherming

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Lid

    Instantie : Beroepscommissie van de KNVB afd zuid II

    Plaats : Sevenum

    Datum ingang : 01-07-2011

    Datum eind : 01-12-2013

    Soort bedrijf/instantie : KNVB

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 28-02-2015

  2. Datum ingang : 01-09-1995

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 03-05-2001

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht 's-Hertogenbosch

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Boxmeer

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Eindhoven

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Helmond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 01-11-1995

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 02-05-2001

  10. Datum ingang : 11-05-1992

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-10-1995

  11. Datum ingang : 24-09-1987

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter

    Datum eind : 10-05-1992

  12. Datum ingang : 21-12-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 23-09-1987

  13. Datum ingang : 21-12-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-09-1987

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-03-2015

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : senior raadsheer

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    GEEN VELDNAAM AANGEGEVEN : In deze functie wordt betrokkene niet ingezet.

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-01-2005

    Soort bedrijf/instantie : Gemeente

    Instantie : Gemeente Boxtel

    Functie : Voorzitter Commissie Bezwaar en Beroep gemeente Boxtel

    Plaats : Boxtel

    Bezoldigd : Ja

  2. Datum ingang : 01-01-1996

    Soort bedrijf/instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Instantie : Raad voor rechtsbijstand

    Functie : Lid commissie bezwaar en beroep raad voor rechtbijstand ressort den bosch

    Plaats : Den Bosch en Utrecht

    Bezoldigd : Ja

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 28-02-2015

  2. Datum ingang : 01-09-1995

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 03-05-2001

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht 's-Hertogenbosch

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Boxmeer

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Eindhoven

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 07-09-1990

    Instantie : Kantongerecht Helmond

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  9. Datum ingang : 01-11-1995

    Instantie : Gerechtshof 's-Hertogenbosch

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 02-05-2001

  10. Datum ingang : 11-05-1992

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-10-1995

  11. Datum ingang : 24-09-1987

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter

    Datum eind : 10-05-1992

  12. Datum ingang : 21-12-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Gerechtsauditeur

    Datum eind : 23-09-1987

  13. Datum ingang : 21-12-1985

    Instantie : Rechtbank 's-Hertogenbosch

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 23-09-1987