Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: B.F.A.
Achternaam: van der Krabben
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Secretaris

    Instantie : Locatieraad van de RK Geloofsgemeenschap St. Jan-Emmanuel

    Plaats : Zutphen

    Datum ingang : 01-01-2012

    Soort bedrijf/instantie : RK Geloofsgemeenschap

    Bezoldigd : Nee

  2. Functie : Vaarbegeleider en opleider voor kanovaren

    Instantie : Kanovereniging ANAX

    Plaats : Zutphen

    Datum ingang : 01-03-2007

    Soort bedrijf/instantie : Kanovereniging

    Bezoldigd : Nee

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 01-11-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : Officier

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Datum ingang : 01-09-2000

    Datum eind : 01-10-2011

  3. Functie : Auditeur-militair-plaatsvervanger

    Instantie : Arrondissementskrijgsraad Arnhem

    Datum ingang : 21-08-1990

    Datum eind : 31-12-1990

  4. Functie : Officier

    Instantie : Arrondissementsparket Arnhem

    Datum ingang : 29-06-1990

    Datum eind : 20-08-1990

  5. Functie : Officier

    Instantie : Arrondissementsparket Zutphen

    Datum ingang : 12-11-1986

    Datum eind : 28-06-1990

  6. Functie : Plaatsvervangend-officier van Justitie

    Instantie : Arrondissementsparket Zutphen

    Datum ingang : 01-10-1985

    Datum eind : 11-11-1986

  7. Functie : Verkeersschout

    Instantie : Rechtbank Zutphen

    Datum ingang : 23-07-1981

    Datum eind : 30-09-1985