Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.R.
Achternaam: van der Winkel
Titels: mr.

Rechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Beroepsgegevens

  1. Functie : Voorzitter van het bestuur

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

  2. Functie : senior raadsheer

    Instantie : Gerechtshof Arnhem-Leeuwarden

    Datum ingang : 01-01-2013

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Auteur van het boek Schuldsanering van natuurlijke personen

    Instantie : Kluwer

    Datum ingang : 01-01-2006

    Soort bedrijf/instantie : Uitgever

    Bezoldigd : Ja

  2. Functie : Lid Raad van advies vanuit de Rechtspraktijk van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid

    Instantie : Radboud Universiteit Nijmegen

    Plaats : Nijmegen

    Datum ingang : 01-03-2014

    Datum eind : 01-03-2018

    Soort bedrijf/instantie : Universiteit

    Bezoldigd : Nee

  3. Functie : Arbiter op ad hoc basis

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Instantie : Gerechtshof Arnhem

    Datum ingang : 01-11-2012

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Functie : senior rechter A

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-01-2011

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Functie : Voorzitter van het bestuur

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-07-2003

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Functie : Coördinerend vice-president

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-05-2001

    Datum eind : 31-12-2010

  5. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Almelo

    Datum ingang : 31-07-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  6. Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Instantie : Kantongerecht Enschede

    Datum ingang : 31-07-1992

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Functie : Vice-president

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 01-06-1994

    Datum eind : 30-04-2001

  8. Functie : Rechter

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 10-04-1992

    Datum eind : 31-05-1994

  9. Functie : Gerechtsauditeur

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 03-05-1991

    Datum eind : 09-04-1992

  10. Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Instantie : Rechtbank Almelo

    Datum ingang : 03-05-1991

    Datum eind : 09-04-1992