Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.H.T.
Achternaam: de Boer
Titels: mr.

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid en secretaris

    Instantie : Selectiecommissie Rechterlijke Macht (SRM)

    Plaats : 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-04-2003

    Datum eind : 01-04-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 18-05-1998

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 21-08-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-07-1998

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 20-08-2002

  5. Datum ingang : 26-08-1988

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-1998

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Functie : Lid en secretaris

    Instantie : Selectiecommissie Rechterlijke Macht (SRM)

    Plaats : 's-Gravenhage

    Datum ingang : 01-04-2003

    Datum eind : 01-04-2011

    Soort bedrijf/instantie : Onbekend

    Bezoldigd : Onbekend

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 18-05-1998

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : senior rechter

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 21-08-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  4. Datum ingang : 01-07-1998

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter

    Datum eind : 20-08-2002

  5. Datum ingang : 26-08-1988

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 30-06-1998