Open Rechtspraak

Eigenschappen

Geslacht: man
Initialen: A.H.
Achternaam: de Wild
Titels: mr.

Rechtshof Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2014

    Soort bedrijf/instantie : Politie

    Instantie : Landelijke Eenheid van de Nationale Politie

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Driebergen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-04-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-12-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 05-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 30-11-2011

  5. Datum ingang : 01-01-1999

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 24-04-1997

    Instantie : Kantongerecht 's-Gravenhage

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 25-02-1993

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2000

  9. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-1998

  10. Datum ingang : 06-01-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-1994

Rechtshof Amsterdam

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2014

    Soort bedrijf/instantie : Politie

    Instantie : Landelijke Eenheid van de Nationale Politie

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Driebergen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-04-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-12-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 05-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 30-11-2011

  5. Datum ingang : 01-01-1999

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 24-04-1997

    Instantie : Kantongerecht 's-Gravenhage

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 25-02-1993

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2000

  9. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-1998

  10. Datum ingang : 06-01-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-1994

Rechtbank Den Haag

    Beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Den Haag

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  2. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

  3. Datum ingang : 01-01-2013

    Instantie : Rechtbank Den Haag

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Nevenbetrekkingen

  1. Datum ingang : 01-12-2014

    Soort bedrijf/instantie : Politie

    Instantie : Landelijke Eenheid van de Nationale Politie

    Functie : Voorzitter klachtencommissie

    Plaats : Driebergen

    Bezoldigd : Ja

    Datum eind : 01-04-2018

    Historie beroepsgegevens

  1. Datum ingang : 01-12-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  2. Datum ingang : 05-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  3. Datum ingang : 01-01-2002

    Instantie : Rechtbank 's-Gravenhage

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2012

  4. Datum ingang : 01-01-2011

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : senior raadsheer

    Datum eind : 30-11-2011

  5. Datum ingang : 01-01-1999

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Vice-president

    Datum eind : 31-12-2010

  6. Datum ingang : 24-04-1997

    Instantie : Kantongerecht 's-Gravenhage

    Functie : Kantonrechter plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  7. Datum ingang : 01-02-1993

    Instantie : Gerechtshof Amsterdam

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2001

  8. Datum ingang : 25-02-1993

    Instantie : Rechtbank Amsterdam

    Functie : Rechter-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-12-2000

  9. Datum ingang : 01-08-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer

    Datum eind : 31-12-1998

  10. Datum ingang : 06-01-1994

    Instantie : Gerechtshof 's-Gravenhage

    Functie : Raadsheer-plaatsvervanger

    Datum eind : 31-07-1994