Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L.Y. Gramsbergen

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-04-2021.

Historische beroepsgegevens

Rechter in opleiding
Van 01-04-2019 tot 31-03-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 31-03-2021.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-04-2020 tot 30-09-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 23-06-2006 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Docent Bijzondere Heffingen
Gestart op 01-09-2017.
Docent WOZ en Lokale- & Milieuheffingen
Gestart op 01-09-2017.
Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 15-01-2017.
Docentschap mastercourse vastgoed fiscaal
Gestart op 01-12-2013.

Historische nevenbetrekkingen

Auteur
Van 01-10-2016 tot 31-03-2019.
Bestuurslid
Van 01-09-2016 tot 31-03-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2016:4293

Lezen
ECLI:NL:RBALK:2012:BV9282

Lezen
ECLI:NL:RBALK:2012:BV7991

Lezen