Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. M.E.F.H. van Erve

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-08-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-07-2020.
Procureur-generaal
Van 01-12-2012 tot 31-03-2016.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-09-2009 tot 31-12-2012.
Hoofdofficier
Van 01-04-2001 tot 30-09-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 20-02-1995 tot 12-11-2002.
Fungerend hoofdofficier
Van 01-05-1995 tot 31-03-2001.
Officier eerste klasse
Van 01-01-1995 tot 30-04-1995.
Officier eerste klasse
Van 18-04-1989 tot 31-12-1994.
Arrondissementsofficier van justitie
Van 14-02-1984 tot 17-04-1989.
Substituut-officier van Justitie
Van 22-12-1982 tot 13-02-1984.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 12-09-1976 tot 21-12-1982.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2022:1394
29-04-2022
ECLI:NL:GHSHE:2018:2294
30-05-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:1973
04-05-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:1634
18-04-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:1635
18-04-2018
ECLI:NL:GHSHE:2018:1169
20-03-2018
ECLI:NL:GHSHE:2017:5968
26-01-2018
ECLI:NL:GHSHE:2017:5905
28-12-2017
ECLI:NL:GHSHE:2017:3757
25-08-2017
ECLI:NL:GHSHE:2017:3758
25-08-2017