Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.A.H. Lemaire

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Lid
Van 01-06-2015 tot 31-07-2019.
Sectorvoorzitter
Van 15-08-2009 tot 31-12-2012.
Senior raadsheer
Van 15-08-2009 tot 31-12-2012.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 14-05-2007 tot 29-12-2010.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-08-2009 tot 01-06-2010.
Vice-president
Van 01-09-2006 tot 14-08-2009.
Rechter
Van 01-03-2000 tot 31-08-2006.
Lid
Van 01-08-2002 tot 31-07-2005.
Rechter-plaatsvervanger
Van 11-04-1995 tot 31-01-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter ( beoogd) Adviescollege voorwaardelijke invrijheidstelling (in oprichting)
Gestart op 01-05-2021.
Voorzitter Regionaal Tuchtcolleges
Gestart op 01-01-2020.
Voorzitter Regionaal Tuchtcolleges
Gestart op 01-04-2020.
Voorzitter Adviescollege voorwaardelijke invrijheidstelling
Gestart op 01-05-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter
Van 01-07-2016 tot 01-08-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:4768

Lezen
ECLI:NL:OGEAM:2018:46

Lezen
ECLI:NL:OGHACMB:2018:74

Lezen
ECLI:NL:OGEAM:2018:28

Lezen
ECLI:NL:OGEAM:2017:56

Lezen
ECLI:NL:OGEABES:2018:2

Lezen
ECLI:NL:OGEAM:2018:9

Lezen
ECLI:NL:OGEAM:2018:8

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2018:13

Lezen
ECLI:NL:OGEAC:2018:6

Lezen