Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. O.P.G. Vos

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2004 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2003 tot 31-12-2003.

Nevenbetrekkingen

Lid het College van afgevaardigden
Gestart op 01-03-2017.
Lid commissie schadefonds geweldsmisdrijven
Gestart op 01-02-2016.
Lid commissie rechtspositie
Gestart op 01-01-2015.
Lid college van afgevaardigden
Gestart op 01-10-2014.
Voorzitter Geschillencommissie Reizen
Gestart op 01-01-1998.

Historische nevenbetrekkingen

Lid Tuchtcommissie
Van 01-01-2012 tot 31-12-2018.
Voorzitter commissie administratieve geschillen
Van 01-01-2009 tot 31-12-2019.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2018:4917

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:3845

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:3428

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2338

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2018:569

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:15691

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:15692

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:15561

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:13419

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2017:6338

Lezen