Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W.W. Korteweg

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 31-12-2012.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 08-05-1995 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Penningmeester/secretaris
Gestart op 07-07-2005.
Secretaris
Gestart op 01-01-2005.
Bestuurslid
Gestart op 13-05-2004.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2010:BL8616

Lezen