Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. W. van de Wetering

Beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Gestart op 01-01-2022.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 07-09-2016 tot 31-12-2021.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-04-2013 tot 06-09-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Rechter-plaatsvervanger
Van 07-04-2011 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2002 tot 29-02-2004.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 21-11-1990 tot 31-12-2001.

Nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Gestart op 01-08-2011.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 03-12-2009.
Bestuurder (voorzitter)
Gestart op 04-07-2007.
Bestuurder
Gestart op 01-10-2000.
Bestuurder
Gestart op 01-01-2000.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBOVE:2015:5241

Lezen
ECLI:NL:RBONE:2013:BZ5524

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2012:BX6821

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2012:BY3550

Lezen
ECLI:NL:RBARN:2012:BY6601

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2012:BY5484

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2010:BN0925

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2012:BW0372

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2010:BK9655

Lezen
ECLI:NL:RBALM:2012:BX0441

Lezen