Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. L.M. Reijnierse

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-10-2019.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 19-07-2013 tot 30-09-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 01-01-2017.
Gerechtsauditeur
Van 01-07-2010 tot 30-09-2016.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-09-2012 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Docent
Van 01-06-2010 tot 01-10-2016.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2022:1288
06-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1287
06-04-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1021
21-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1020
21-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1015
18-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:1014
18-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:964
15-03-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:293
01-02-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:179
25-01-2022
ECLI:NL:RBMNE:2022:141
20-01-2022