Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. A.H. Garos

Beroepsgegevens

Senior raadsheer
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-01-2010 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 01-10-2005 tot 31-12-2009.
Substituut-officier van Justitie
Van 01-09-1996 tot 30-09-2005.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 01-04-1990 tot 30-08-1996.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-11-2010 tot 01-01-2017.
Voorzitter klachtencommissie
Van 01-02-2013 tot 01-01-2018.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHARL:2022:4017

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:3102

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2809

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2022:2736

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:6061

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:4853

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1971

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1974

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2018:1866

Lezen
ECLI:NL:GHARL:2017:11491

Lezen