Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. J.F.M.J. Bouwman

Beroepsgegevens

Senior rechter
Gestart op 01-04-2013.

Historische beroepsgegevens

Senior rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Senior rechter
Van 01-01-2011 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-09-2002 tot 31-12-2010.
Rechter
Van 16-11-1995 tot 31-08-2002.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 27-06-1996 tot 31-12-2001.
Gerechtsauditeur
Van 30-09-1994 tot 15-11-1995.
Rechter-plaatsvervanger
Van 13-09-1994 tot 15-11-1995.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-09-2017.
Member of the editorial board
Gestart op 01-05-2015.
Docent
Gestart op 01-01-2000.
Docent
Gestart op 01-01-2000.
Docent
Gestart op 20-10-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Inhoudelijk adviseur project Return Dialoque (REDIAL)
Van 12-12-2014 tot 01-01-2017.
Secretary/treasurer
Van 24-10-2014 tot 01-09-2019.
Voorzitter
Van 01-12-2011 tot 01-10-2020.
Voorzitter
Van 01-09-1999 tot 01-11-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBDHA:2021:13650

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2021:13651

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5665

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5663

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:5662

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2449

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:2448

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1552

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2018:1551

Lezen
ECLI:NL:RBDHA:2017:7756

Lezen