Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. S.P. Madunic

Beroepsgegevens

Er zijn geen beroepsgegevens bekend.

Historische beroepsgegevens

Gerechtsauditeur
Van 01-07-2005 tot 31-10-2020.

Nevenbetrekkingen

Plv. voorzitter bezwarencommissie veiligheidsonderzoeken
Gestart op 01-04-2020.
Lid bezwarencommissies veiligheidsonderzoeken
Gestart op 01-03-2015.

Historische nevenbetrekkingen

Plaatsvervangend voorzitter bezwaaradviescommissie HRM
Van 01-04-2014 tot 01-08-2018.
Voorzitter van de AWB- Adviescommissie van Provinciale Staten en Gedeputeerde Staten Provincie Utrecht
Van 01-07-2013 tot 01-10-2020.

Recente uitspraken

Er zijn geen uitspraken gevonden van deze rechter.