Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. E. Diepraam

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2012 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2011 tot 31-12-2011.

Nevenbetrekkingen

Docent
Gestart op 01-09-2019.
Docent
Gestart op 01-01-2015.
Docent
Gestart op 01-11-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Lid
Van 01-09-2017 tot 28-02-2018.
Voorzitter College van Beroep van de Examens
Van 01-09-2012 tot 31-08-2019.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 01-03-2018 tot 01-07-2020.
Docent
Van 01-09-2019 tot 01-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:HR:2022:471

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:3659

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:9717

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:1446

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2014:1445

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:7604

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6693

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:6528

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:5727

Lezen
ECLI:NL:RBAMS:2013:5418

Lezen