Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. M.F. Wagner

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-11-2013.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-10-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2012 tot 31-10-2013.
Rechter
Van 07-08-2001 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1999 tot 31-12-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 15-11-2000 tot 06-08-2001.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-06-1999 tot 11-10-2000.

Nevenbetrekkingen

Er zijn geen nevenbetrekkingen bekend.

Historische nevenbetrekkingen

Er zijn geen historische nevenbetrekkingen bekend.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1908

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1813

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1489

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1308

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1309

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1271

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1223

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1231

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1056

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:939

Lezen