Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. G.H. de Soeten

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2020.

Historische beroepsgegevens

Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-12-2019.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-11-2011 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter College van Kerkrentmeesters
Gestart op 01-09-2017.

Historische nevenbetrekkingen

Bestuurslid
Van 01-05-2014 tot 31-10-2017.
Lid Raad van Commissarissen
Van 01-07-2013 tot 30-06-2019.
Interim voorzitter bestuur
Van 27-11-2019 tot 01-05-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBNHO:2016:4286
25-05-2016
ECLI:NL:RBNHO:2014:8936
23-09-2014
ECLI:NL:RBNHO:2014:8408
01-09-2014
ECLI:NL:RBNHO:2014:6043
30-06-2014
ECLI:NL:RBNHO:2013:11634
05-12-2013
ECLI:NL:RBNHO:2013:8580
24-09-2013
ECLI:NL:RBNHO:2013:8159
11-09-2013
ECLI:NL:RBHAA:2012:1327
30-04-2013
ECLI:NL:RBHAA:2012:BW5839
05-04-2013
ECLI:NL:RBHAA:2012:BV3514
05-04-2013