Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. P.J. Hödl

Beroepsgegevens

Raadsheer
Gestart op 01-07-2013.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2013.
Rechter
Van 01-04-2013 tot 30-06-2013.
Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-03-2013.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 29-06-2011 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-11-2006 tot 31-12-2012.
Rechter
Van 01-10-2004 tot 31-10-2006.
Gerechtsauditeur
Van 01-03-2004 tot 30-09-2004.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-03-2004 tot 30-09-2004.

Nevenbetrekkingen

Surveillant tijdens schoolexamens en toetsen
Gestart op 01-01-2021.

Historische nevenbetrekkingen

Taalcoach
Van 15-06-2016 tot 30-06-2017.
Coördinator Technische Zaken
Van 15-04-2016 tot 30-06-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHSHE:2021:2585

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2710

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2469

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2331

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2332

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:2335

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1829

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1782

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1290

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:1288

Lezen