Transparantie in de rechtspraak

dhr. mr. T.L. De Vries

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-09-2020.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-05-2018 tot 31-08-2020.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 08-10-2013 tot 31-08-2020.
Rechter-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 31-08-2020.
Senior raadsheer
Van 01-01-2011 tot 30-04-2018.
Rechter-plaatsvervanger
Van 27-11-1991 tot 31-12-2012.
Vice-president
Van 01-04-2007 tot 31-12-2010.
Raadsheer
Van 10-03-1998 tot 01-04-2007.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-12-1989 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-12-1989 tot 31-12-2001.
Kantonrechter plaatsvervanger
Van 15-12-1989 tot 31-12-2001.
Vice-president
Van 01-07-1992 tot 09-03-1998.
Ondervoorzitter
Van 02-07-1987 tot 30-06-1992.
Rechter-plaatsvervanger
Van 21-01-1991 tot 30-06-1992.
Gerechtsauditeur
Van 22-03-1985 tot 01-07-1987.
Plaatsvervangend voorzitter
Van 14-02-1986 tot 01-07-1987.

Nevenbetrekkingen

Lid van College van Kerkrentmeesters
Gestart op 14-01-2017.
Plv. lid-jurist van de Rechtspraakcommissie
Gestart op 01-04-2016.
Lid-jurist en plaatsvervangend voorzitter
Gestart op 02-04-2014.
Bestuurslid
Gestart op 01-04-2013.
Lid van de Commissie van Beroep
Gestart op 01-03-2012.
Voorzitter van de geschillencommissie NPO
Gestart op 12-04-2011.
Voorzitter Geschillenadviescommissie Judicium Abeundi
Gestart op 01-04-2011.
Lid van de deelredactie internationaal
Gestart op 01-11-2003.

Historische nevenbetrekkingen

Werkgeverslid in de Commissie van Beroep
Van 01-12-1996 tot 01-01-2017.

Recente uitspraken

ECLI:NL:CRVB:2018:1765

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1475

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1483

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1348

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1322

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1319

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1248

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1244

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:1053

Lezen
ECLI:NL:CRVB:2018:997

Lezen