Transparantie in de rechtspraak

dhr. prof.mr. L.C.A. Verstappen

Beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Gestart op 01-07-2014.

Historische beroepsgegevens

Raadsheer-plaatsvervanger
Van 01-01-2013 tot 30-06-2014.
Raadsheer-plaatsvervanger
Van 28-05-2003 tot 31-12-2012.

Nevenbetrekkingen

Secretaris/bestuurslid
Gestart op 31-01-2018.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2016.
Lid Wetenschapelijke Adviesraad
Gestart op 01-01-2014.
Lid Board of Advice
Gestart op 01-12-2013.
Bestuurslid
Gestart op 07-05-2013.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2010.
Voorzitter/ bestuurslid
Gestart op 12-10-2005.
Bestuurslid
Gestart op 01-01-2003.
Lid Raad van Toezicht
Gestart op 01-01-2002.
Hoofddocent Beroepsopleiding Notariaat, onderdeel personen- en familierecht
Gestart op 01-01-2000.
Juridisch adviseur te Haren
Gestart op 01-12-1998.
Secretaris
Gestart op 01-01-1990.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter bestuur
Van 04-09-2014 tot 04-09-2020.

Recente uitspraken

ECLI:NL:GHDHA:2018:1255

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:1154

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:886

Lezen
ECLI:NL:GHSHE:2018:889

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2018:298

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3781

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3287

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:3210

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2601

Lezen
ECLI:NL:GHDHA:2017:2581

Lezen