Transparantie in de rechtspraak

mw. mr. I.L. Rijnbout

Beroepsgegevens

Rechter
Gestart op 01-01-2015.

Historische beroepsgegevens

Rechter
Van 01-01-2013 tot 31-12-2014.
Rechter
Van 01-10-2000 tot 31-12-2012.
Rechter-plaatsvervanger
Van 24-10-1997 tot 30-09-2000.
Rechterlijk ambtenaar in opleiding
Van 30-09-1994 tot 30-09-2000.

Nevenbetrekkingen

Voorzitter klachtencommissie
Gestart op 09-09-2019.

Historische nevenbetrekkingen

Voorzitter van de klachtencommissie
Van 01-01-2018 tot 01-01-2022.

Recente uitspraken

ECLI:NL:RBMNE:2018:1789

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2018:1507

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:6156

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5959

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:5515

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2017:2078

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:5782

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:5366

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2016:218

Lezen
ECLI:NL:RBMNE:2015:6931

Lezen